ریموت و سوئیچ

Xhorse در حال توسعه و قیمت مقرون به صرفه

دستگاه Xhorse

معرفی برند XHORSE

Xhorse، (به فارسی ایکس سورس ) یک برند نام آشنا در صنعت ریموت و سوئیچ خودرو در ایران و جهان است البطه با گسترش تکنولوزی خودرو ها در ایران تازه وارد باز کشور شده است این برند به‌ عنوان یک شرکت ملی در کشور چین با فناوری پیشرفته مبتنی بر تولید دستگاه های هوشمند و ریموت های هوشمند بر پایه کم کردن هزینه ها برای شرکت های خودرو ساز و عموم جامعه، همیشه در حال بررسی فرصت‌های جدید برای تولید و زندگی هوشمند بوده و متعهد به تغییر زندگی از طریق علم و فناوری  در راستای عموم مردم و جامعه است.

معرفی مجموعه مادر Xhorse Electronics

مجموعه مادر به نام  Xhorse Electronics با محوریت تولید با مسئولیت محدود واقع در شنژن چین شروع به فعالیت کرده، همچنین این شرکت در تولید پیشرو زبان زد است شرکت ایکس سورس متخصص در تولید دستگاه های هوشمند و تحقیق و توسعه در صنعت امنیت خودرو جزو 5 شرکت برتر دنیا به حصاب می آید .

شرکت ایکس سورس  در سال 2010 میلادی تاسیس و تا به حال مدام در حال  پیشرفت قابل توجهی است و مورد توجه بسیاری از کمپانی ها قرار گرفته است  این مجموعه دارای یک سیستم کامل از حقوق مالکیت معنوی مستقل است و این عمر باعث شده است تا به ارائه محصولات و راه حل های امنیتی در سراسر جهان کمک و تولیدات خود را اختصاص دهد.

این شرکت اهمیت توسعه مستمر در راستای تحقیق و پیشرفت صنعت را برای یافتن راه حل های امنیت خودرو در دستور کار خود داده است.

خدمات کارسون

مجموعه کارسون هم با توجه به گسترش محصولات برند ایکس سورس Xhorse اقدام به عرضه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب در مجموعه گروه کارسون کرده است این محصولات شامل دستگاه های تعریف ریموت و ریموت های خودرو ساده و هوشمند  برای مشاغل مرتبط و عموم مردم کشور ثابل دسترس است فقط کافی هاست برند خودرو یا مدل خودرو خود را در سرچ سایت جستجو کنید و یا وارد لینک برند ایکس سورس شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *